Jak korzystać z myjki ciśnieniowej Stihl?

Przewodnik dla początkujących. Mycie ciśnieniowe to świetny sposób na czyszczenie i renowację wszelkiego rodzaju powierzchni na zewnątrz domu. Oto, co musisz wiedzieć, aby zacząć.

Myjka ciśnieniowa może pomóc w szybkim oczyszczeniu dużych powierzchni wszelkiego rodzaju twardych powierzchni zewnętrznych. Możesz użyć myjki ciśnieniowej do spryskania drewnianego tarasu, bocznicy, samochodu lub betonowej powierzchni, takiej jak patio, chodnik lub podjazd. Są świetne, gdy stara rutyna „szczotki i wody z mydłem” trwałaby wiecznie. Mycie ciśnieniowe jest również przydatne, ponieważ pozwala pozbyć się niektórych trudnych do usunięcia zabrudzeń, takich jak tłuszcz, smoła, guma, wosk, a nawet rdza.

W tym poradniku opowiem o podstawach zakupu myjki ciśnieniowej, o tym, do jakich zadań myjka ciśnieniowa  Stihl jest dobra i jak zastosować myjkę ciśnieniową do różnych powierzchni. Zakończę, omawiając kilka przykładów jak działają myjki ciśnieniowe Stihl.

Kiedy potrzebuję myjki ciśnieniowej Stihl?

Myjka ciśnieniowa jest przydatna do czyszczenia wszelkich powierzchni zewnętrznych, na których zalega brud, tłuszcz, pozostałości roślin lub inny materiał na dużej powierzchni.

Aby zapobiec obrażeniom, unikaj mycia pod ciśnieniem wszystkiego, co żyje, niezależnie od tego, czy są to ludzie, zwierzęta czy rośliny. Jeśli myjesz pod ciśnieniem w pobliżu klombów, użyj worków na śmieci lub innych plastikowych osłon, aby spray nie uszkodził roślin.

Stihl myjka ciśnieniowa

Ponieważ myjki ciśnieniowe Stihl są używane głównie do większych lub bardziej zabrudzonych prac, nie ma sensu używać ich na bardzo małych obszarach, chyba że jest to plama, której po prostu nie można się pozbyć. Jeśli wyciągnięcie i ustawienie urządzenia zajmuje więcej czasu niż czas, w którym będziesz go używać, rozważ ręczne czyszczenie.

Jakiej myjki ciśnieniowej Stihl potrzebuję?

Myjki ciśnieniowe występują w dwóch odmianach: gazowej i elektrycznej. Cena może wahać się od około 100 PLN za model klasy konsumenckiej z niższej półki do tysięcy za większe jednostki komercyjne.

Specyfikacje związane z myjkami ciśnieniowymi to funty na cal kwadratowy i galony na minutę. Psi informuje o sile strumienia. GPM informuje o objętości wody przepływającej przez dyszę natryskową.

myjki ciśnieniowe Stihl

Myjki ciśnieniowe Stihl

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i uniknąć bólu pleców podczas czyszczenia chodnika, tarasu lub tarasu, a może szukasz łatwiejszego sposobu na umycie samochodu, poszukaj myjki ciśnieniowej o parametrach poniżej 2000 psi i 2 gal/min. Powinieneś być w stanie znaleźć taki w lokalnym sklepie domowym za od 100 do 300 PLN.

Aby uzyskać większą moc czyszczenia — być może masz trudne plamy na podjeździe lub tarasie albo chcesz wyczyścić zewnętrzną część domu — poszukaj myjki ciśnieniowej w zakresie od 2000 do 3200 psi i od 2 do 3,2 gal/min. Te maszyny o średnim obciążeniu, takie jak pokazany tutaj Brute 2800 Max PSI, są zazwyczaj zasilane gazem i zwykle kosztują od 200 do 600 PLN. Większość właścicieli domów nie potrzebuje myjki ciśnieniowej o wyższych parametrach.

Dodaj komentarz